מדריך ההישרדות שלכם בנושא למידה ופיתוח אל מול משבר האשראי

מדריך ההישרדות שלכם בנושא למידה ופיתוח אל מול משבר האשראי

אף פעם לא הייתה התמקדות רבה יותר בהפחתת עלויות משקיימת כרגע.  כל הסקרים מראים לחץ גדול יותר על עלויות למידה ופיתוח.  המחקר העדכני ביותר של Bersin (חברת המחקר בתחום ההדרכה הארגונית) בשוק האמריקאי חשף, שההוצאה על הדרכה לכל תלמיד צנחה בין 2007 ל-2008 וסביר שתמשיך לצנוח ב-2009.  בארגונים גדולים צנחה גם בפעם הראשונה אי פעם ההוצאה על הדרכה מקוונת והלחץ יימשך ב-2009. הסקר של ASTD (American Society for Training & Development) שנערך לאחרונה, הראה שמעל 50% מהמשיבים עומדים בפני האתגר של עשייה רבה יותר בתקציב קטן יותר. (More for less)

אז מה אתם מתכוונים לעשות לגבי זה?

מדריך הישרדות זה בוחן את הצעדים המעשיים שאתם יכולים לנקוט כדי להפחית את עלויות הלמידה והפיתוח שלכם.

הוא מתוכנן לספק תמיכה מעשית.  כללנו טבלאות הערכה שתוכלו להשתמש בהן כדי להעריך את הפרקטיקה הנוכחית שלכם ואת ההזדמנויות להפחתת עלויות.

לחצו כאן להורדת המדריך המלא בעברית

ברשותנו עוד מספר עותקים מודפסים של מדריך זה. אם ברצונכם לקבל גרסה מודפסת של מדריך זה צרו עמנו קשר בinfo@kineo.co.il

אם אתם מעוניינים במידע נוסף או רוצים עזרה במימוש הרעיונות האלו אנא צרו עימנו קשר דרך עמוד ה"צרו קשר" שבבלוג זה ונשמח לסייע לכם.

במדריך זה פירטנו באופן שיטתי כמה צעדים ורעיונות מעשיים כיצד תוכלו לספק יותר ערך בשביל פחות-More for less. חילקנו אותם לקבוצות הבאות:

שינויים אסטרטגיים

סעיף זה בוחן את הביצועים הנוכחיים שלכם. איך העלויות שלכם בהשוואה לחברות אחרות שעוסקות בתחום? עד כמה שילובי הלמידה שלכם הם יעילים מבחינת יחס עלות-תועלת? האם מה שאתם מספקים משקף את סדר העדיפויות העסקי? איך אימצתם פיתרונות למידה, מבוססי טכנולוגיה, גמישים יותר?

השינויים האסטרטגיים שאליהם אנחנו מתייחסים כוללים זיהוי סדרי עדיפויות, הפחתה או ביטול  של הדרכה שלא קשורה ישירות למטרות העסקיות, מעבר ללמידה שהיא יותר מבוססת טכנולוגיה, ומיקור-חוץ.

הזדמנויות שמאפשרת הטכנולוגיה

בסעיף זה אנחנו בוחנים אפשרויות להפחתת עלויות באמצעות השימוש בטכנולוגיה ולמידה מקוונת. אנחנו בוחנים את הדרכים שבהן תוכלו להפחית את העלויות של פיתרונות e-learning באמצעות rapid e-learning, כלים בעלות נמוכה, פיתוח פנימי (פנים-ארגוני), שיטות מגוונות יותר של אספקה מקוונת, רכישה אפקטיבית של e-learning ושימוש בפלטפורמות למידה בעלות קוד מקור פתוח.

הזדמנויות של פנים –אל –פנים

בסעיף זה אנחנו בוחנים הזדמנויות לקיצוץ עלויות אם אתם עושים הדרכה פנים-אל-פנים. אלו כוללות רכש  יעיל יותר של הדרכות, שיפור שיעורי תפוסה, מינוף ניסיון עבודה והפחתת עלויות אדמיניסטרציה.

מיקור -חוץ

זוהי לא תמיד אופציה פופולארית, אבל דרך חלופית להתייחס לבעיות של הפחתת עלויות ושל ביצועים היא לבחון מיקור-חוץ.

הוספת ערך

המושג   More for Less עוסק לא רק בקיצוץ עלויות אלא גם בהוספת ערך,.  הרעיונות במאמר הזה מתוכננים לאפשר ללמידה ופיתוח להפוך לשירות גמיש יותר שמתאפשר על-ידי טכנולוגיה, ובכך עוזר לארגונים לשפר את הביצועים העסקיים.

חברות שהן מובילות בתחום הלמידה והפיתוח יכולות לעודד דיאלוג לגבי השאלה מה העסק צריך לעשות כדי להיות תחרותי יותר ולשפר ביצועים.  ישנה ההזדמנות לקחת את ההובלה כדי להגביר את התקשורת והפיתוח על מנת לוודא שהארגון מוכן לעתיד.

אז תשקעו בחומר הזה, ואנחנו מקווים שתוכלו למצוא כמה רעיונות שתוכלו להתחיל להשתמש בהם כבר היום.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.