מדריך תובנות חינם: טיפים אודות יצירת למידה בנושא ניהול ושיפור ביצועי העובד בעזרת e-learning

מדריך תובנות חינם: טיפים אודות יצירת למידה בנושא ניהול ושיפור ביצועי העובד בעזרת e-learning

שיפור וניהול ביצועי העובד – זהו אחד הדברים החשובים ביותר שארגונים מבקשים/מצפים מהמנהלים שלהם לעשות. אבל האם ה-e-learning שלכם עומד באותם סטנדרטים ביצועיים אשר כארגון אתם מבקשים מהמנהלים שלכם?

במדריך זה ניקח אתכם דרך שישה דברים שאתם יכולים לעשות בכדי להבטיח שה-e-learning בנושא ניהול ביצועים מספק תוצאות עבור המנהלים שלכם:

תתמקדו במה שבאמת חשוב – תחשבו 80/20 ותתמקדו בטעויות המפתח או הפערים הביצועים אשר עושים את ההבדל הגדול ביותר

תשברו זאת לגורמים – תכבדו את זמנם של המנהלים שלכם ואת הצורך שלהם להתמקד, תספקו למידה בחתיכות קטנות, חישבו על משאבים, לא קורסים

עשו זאת מציאותי – תבנו סביבה המאפשרת הזדמנויות תרגול, ולעשות טעויות בסביבה בטוחה באמצעות תרחישים מבוססי מטרה מציאותית, בליווי אימון אישי ותמיכה

תספרו סיפורים – תבקשו מהמנהלים המנוסים שלכם לחלוק את הסיפורים שלהם בכדי לעזור לאחרים ללמוד מהניסיון שלהם. תשקלו שימוש בשמע ווידאו – זה כבר לא כל כך  יקר לביצוע.

קחו את זה הלאה – תחברו את הלמידה שלכם לביצועים בעבודה באמצעות כלים פשוטים, תבניות וקריאות לפעולה.

תרחיבו את תוכנית הלמידה דרך פורטל ייעודי – באמצעות מערכת LMS בעלות נמוכה כמו Moodle ניתן לספק אלמנטים של רשתות החברתיות ללמידה שלכם.

ניתן להוריד חינם את מדריך התובנות אודות  e-learning לניהול ושיפור ביצועים בקישור זה (. PDF, 850 KB).

רוצים לדעת כיצד ניתן ליישם e-learning איכותי בארגונכם ולשפר את ביצועי המנהלים שלכם? כיצד ניתן ליישם Moodle בכדי להשיג את מטרות הלמידה שלכם?

צרו עמנו קשר ב-info@kineo.co.il או בטלפון 09-7414460.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.