הדרכה בעזרת מדיה חברתית – ראיון עם Jane Bozarth

הדרכה בעזרת מדיה חברתית – ראיון עם Jane Bozarth

מדיה חברתית אינה מוגבלת אך ורק לכלים כמו טוויטר ופייסבוק, אלא בעצם יכולה לכלול גם שיחות אמיתית, ולכן Cammy Bean סמנכ"לית פיתוח הדרכה של Kineo ארה"ב יצאה לשיחה קצרה עם Jane Bozarth, מחברת הספר Social Media for Trainers: Techniques of Enhancing and Extending Learning , (2010), Pfeiffer.מדיה חברתית עבור מאמנים: טכניקות של שיפור והתרחבות הלמידה, (2010), פייפר .

קחו כמה דקות והאזינו ל-Jane המספרת על ספרה ולמה היא כתבה אתו, משתפת את תרגילי המדיה החברתיים החביבים עליה עבור מדריכים, ודנה בדרכים בהם מעצבי הלמידה / מפתחי ההדרכה צריכים לשנות את צורת עבודתם.

Jane Bozarth היא מדריכה ידועה בקנה מידה עולמי, מרצה וסופרת. היא עוסקת בתחום ההדרכה מאז 1989, והיא בוגרת אוניברסיטת צפון קרוליינה בצ'פל היל, יש לה תואר שני בהדרכה ופיתוח טכנולוגיות הדרכה מאוניברסיטת צפון קרולינה סטייט, וסיימה את הדוקטורט שלה בפיתוח הדרכה בשנת 2008.

היא המחברת של הספרים: E-learning Solutions on A Shoestring; Better Than Bullet Points; Creating Engaging E-learning with PowerPoint; From Analysis to Evaluation ויחד עם Jim Kouzes ו-Berry Posner היא חיברה את The Challenge Continues.

ניתן ליצור איתה קשר בפייסבוק Jane Bozarth Bozarthzone, ודרך טוויטר @ janebozarth. אנו ממליצים לכם גם לבדוק את הבלוג שלה, http://bozarthzone.blogspot.com .

לנוחיותכם, יצרנו קליפים מתוך השיחה שלנו. להאזנה לחיצו על כפתורי ה-play אשר מופיעים בקישור זה.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.