עדכון שוק ה-e-learning אוקטובר 2010

דו"ח חדש של Global Industry Analyst  חוזה שגודלו של שוק ה-e-learning העולמי יגיע לכ-107.3 מיליארד דולר עד שנת 2015. אנחנו בדרך כלל ספקנים כאשר אנו שומעים תחזיות עולמיות שכאלה, אך כאשר מסתכלים על פרטי התחזית של דו"ח זה, הקריאה הופכת למעניינת בעיקר בשל העובדה שדו"ח זה מחזק מגמות בשוק אשר אנו עדים להן בעצמנו.

הדו"ח מדגיש מספר התפתחויות מפתח בעולם ה- e-learning, אשר כוללות:

  • הצורך לענות על הצרכים של כוח עבודה מבוזר גלובאלית
  • גידול הצורך בריכוז התוכן
  • הרצון להוזיל עלויות אספקה
  • הצורך להבטיח אספקה עקבית של הכשרה ותקשורת
  • הביקוש לפתרונות שמבטיחות למידה בכל זמן ובכל מקום

הרצון להשיג תוצאות עסקיות אמיתיות באה לידי ביטוי בפרויקטים שלנו. ב webinar שלנו החודש אנו נשתף אתכם ב-case studies שלנו עם מרקס אנד ספנסר ו מקדונלד'ס המראים כיצד יישום פתרונות ה- e-learning שלנו חסכו לארגונים אלה מעל ל-  2 מיליון דולר בעלויות ושיפרו גם את הביצועים העסקיים.

כתוצאה מהנוכחות הגלובאלית שלנו אנו גם עדים לצורך אמיתי ההולך וגובר לספק פתרונות למידה כלל עולמיים. הצוותים שלנו, בעיקר מפתחי ההדרכה, אשר נוכחים במקומות מרכזיים בעולם, מאפשרים לנו לפתח פתרונות למידה אשר משקפים ניואנסים תרבותיים. אנחנו מודעים היטב למשל להבדלים בתכנון פתרונות למידה עבור לקוחות בשיקגו, לונדון או תל אביב, ההבדלים אשר הינם הרבה מעבר לשפה ולתרגום.

השוק האמריקאי והאירופאי שולטים בשוק ה- e-learning העולמי עם יותר מ 70% מסך כל ההכנסות, בעוד שדרום מזרח אסיה היא השוק בעל הצמיחה המהירה ביותר עבור e-learning עם שיעור שנתי של מעל 20%. אנחנו עוקבים כבר זמן מה אחר ההתפתחויות בדרום מזרח אסיה ובקרוב נכריז על חדשות מרגשות אודות פעילויות של Kineo באזור זה.

על פי סקר ה-GIA ה-e-learning הוא עכשיו "האמצעי השני (בכמות שעות הלמידה) של הקניית למידה בארגונים". זוהי עלייה משמעותית לעומת הסקרים האחרונים והיא משקפת את המגמה הגוברת בעולם של יישום e-learning בארגונים.

גם בשוק הישראלי אנו עדים למגמות דומות. למרות שעדיין לא קיימים מספרים רשמיים בנושא, אנו יכולים להעיד שישנה ההולכת וגוברת של ארגונים עסקיים אשר הכלו לצרוך פתרונותe-learning, ישנה בהחלט מגמה הולכת וגדלה של יישום גישות e-learning חדשניות בתמהיל הלמידה הקיים בארגונים ישראליים.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.