הצגה מוקדמת לכנס ASTD TechKnowledge 11

סאן חוזה יהיה המקום שכדאי להגיע אליו בתחילת פברואר (ובכן, בכל תקופה של השנה טוב לבקר שם). הצטרפו ל- Kineo בכנס 2011 TechKnowledge הקרוב של ASTD (TK11) המתקיים ב-2-4 בפברואר בסאן חוזה, קליפורניה.
הנה תקציר מזורז של הפעילות המתוכננת:
אם תהיו בכנס, בתור משתתפים או מבקרים, אל תשכחו לחפש אותנו במוקדים הבאים:
בדוכן
בקרו אותנו בדוכן מס' 403 לשיחה שנונה, הדגמות e-learning והצצה ל- LMS הקוד הפתוח החדש שלנו למגזר העסקי- Totara.
בואו לאחת ההרצאות שלנו
כמובן שאם אתם מגיעים ל- TK11, אתם מגיעים כדי ללמוד, אז בואו ללמוד איתנו!
Cammy Bean תנחה מפגש בנושא "שימוש בתרחישים ליצירת e-learning מעניין יותר" (יום רביעי בשעה 13:30) ו- Steve Lowenthal ינחה מפגש בנושא "קוד פתוח: הפיכת קערת ה- LMS על פיה?" (יום חמישי בשעה 11:00), שבו נשיק את Totara LMS בשוק האמריקאי.
צ'ט עם Cammy Bean
אנחנו חושבים שהשנה רוב האקשן בכנס יהיה ב- TK Chats. Live Talk Show שתנחה Cammy Bean מ- Kineo ו- Michelle Lentz מ- Write Technology. זה מסוג האירועים שבהם תרצו פשוט לשבת על הספות ולדבר עם גדולי המוחות של התעשיה על הנושאים החמים של עולם ה- e-learning. כמו בסדרה "חברים", אבל עם פחות הופעות אורח של Tom Selleck.
הופעות מתוכננות לאורך כל הכנס ויתרחשו באולם המרכזי . בואו להשתתף בשיחות עסיסיות כמו 'עיצוב חזותי' עם אורחינו, Connie Malamed, ו- David Anderson ו- Tom Kuhlman מ- Articulate או 'עתיד ה- SCORM', שבו נשמע את החדשות העדכניות ביותר מפי מנהל הקהילה של Advanced Distributed Learning (ADL), Aaron Silvers.
תוכלו לראות את היומן המלא של TK Chats באתר ASTD
נתראה בקרוב בסאן חוזה!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.