הצצה ראשונה ל- Storyline – מחולל לומדות חדש של Articulate

השבוע השתתפתי בכנס אשר ערכנו במשותף עם חברת Articulate בלונדון בו הצגנו את מחולל הלומדה החדש של ארטיקיולט – storyline.
אני יודע מה השאלה הראשונה שעולה לכם בראש. האם יש תמיכה בעברית? תקראו עד הסוף (רמז- יש חדשות טובות בנושא…)

Storyline, אשר אמור לצאת לשוק בסוף אוקטובר מציג כמה תפישות חדשות וחלקן אף מהפכניות בכל הקשור למחוללי rapid.
בניגוד ל- articulate studio שרובכם מכירים, ה Storyline מאפשר גמישויות רבות ונוחות עבודה בכל הקשור לבניית תוצר למידה מקוון. חלק מיכולות אלה כוללות:
מנוע חזק ומתוחכם לבניית תרחישים, כולל ממשק ויזואלי לבניית תרחישי למידה מורכבים עם הסתעפויות.
יכולת להקליט סרטוני סמן בדומה לcaptivate. אני כבר רואה את החיוך העולה על פניהם של משתמשי articulate…. יכולת יצירת סרטוני הסמן בעזרת הscreener של ארטיקולט מאפשרת גמישות ונוחות הטמעת סרטונים אלה בתוך תוצרי הלמידה.
מעכשיו, משתמשי articulate storyline יוכלו לייצר אינטרקציות דינמיות ואפקטים מתוך המוצר לא צורך לפתחם לחוד בפלאש. הצורך בידיעת פלאש לא נדרשת יותר בכדי לייצר מסכים הכוללים אינטרקציות ואפקטים מורכבים.
הstoyline תומך גם בפיבלוש בפורמט HTML 5 מה שאומר שברגע שהפקתם לומדה הפיבלוש ייצר עבורכם גם גרסה אשר תתמוך במכשירים ניידים כדוגמת iPhone וiPad.
Tom Kuhlmann וצוותו גם עובדים בכדי לפתח תבניות עבודה מובנות עבור משתמשי articulate storyline.

אהה, כן, כמעט שכחתי – תמיכה בעברית. לאחר לחץ הולך וגובר בקהילה (וקצת בעידוד שלנו…) בArticulate מבטיחים תמיכה בשפות ימין שמאל, כלומר הstoryline יתמוך בעברית וערבית ויאפשר סוף סוף בניית תוצרי rapid איכותיים גם בשפת הקודש.

כמובן שלא הסתפקנו רק בהבטחות של Articulate, וצוות הפיתוח האנגלי שלנו בראשותו של Paco בדקו לעומק את גרסת האלפא והביטא של המוצר. התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז החלו הבדיקות החיוך לא יורד לPaco וצוותו מהפנים לקול קריאות ההללויה. לדוגמא, גילינו שמעכשיו אפשר לערוך את מסכי המשוב של articulate. לא עוד הודעות משוב אפורות ללא יכולת שליטה….

רוצים לדעת יותר אודות Articulate Storyline ולראות הדגמת מערכת? אנא פנו אלינו בinfo@kineo.co.il.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.