מה הסיפור של Articulate Storyline?

מזה כמה חודשים קיימת ציפייה רבה בקהילת מפתחי ההדרכה בעולם (וגם בישראל) למחולל הלמידה החדש – Articulate Storyline. כמי שמצאים
בשיתוף פעולה הדוק עם חברת Articulate, כולל העובדה יחד עם לקוחותינו בפרס ה-Articulate Guru עבור התוצרים ופתרונות הלמידה אשר פיתחנו עבורם, השתתפנו באופן פעיל בשלב ה- Beta של המוצר, ואף התחלנו להפיק איתו תוצרים.

אנו שמחים לבשר גם שבימים אלה הפכנו למשווקים מורשים של חברת Articulate בישראל. כספק פתרונות למידה גלובאלי, עם נסיון של הפקת אלפי שעות למידה בעזרת מוצרי Articulate אשר לא פעם זיכו אותנו ואת לקוחותנו בתואר Articulate Guru, אנו מתכבדים לספק את הסקרנות של כולם לגבי היכולות של הכלי החדש, אנו מביאים לפניכם סקירה ראשונה של Articulate Storyline.

הסיסמא המלווה את המוצר היא "Simple enoughfor beginners, powerful enough for experts". ואכן, משפט זה אכן קולע היטב לתיאור Storyline. מצד אחד, יש בו המון יכולות מתקדמות, המאפשרות למפתח מיומן להפיק תוצרים אינטראקטיביים מתקדמים מאוד, ומצד שני – ואולי חשוב לא פחות – לא שכחו את האדם שמפתח ואת תהליכי העבודה ודאגו לבנות ממשק משתמש ידידותי וליצור מנגנונים החוסכים זמן ניכר בפיתוח.

וכמובן – הבשורה הגדולה עבורינו בארץ הקודש – התמיכה הטובה בתוכן  הנכתב מימין לשמאל, ובעברית בפרט.

אז למה שנחזיק אתכם במתח? נכנס ישר לתכלס.

תומך בעברית? בואו ונראה.

הכנו לומדה קצרה בעברית בעזרת הStoryline אשר את תוצאותיה תוכלו לראות על ידי לחיצה על קישור זה. (אהה, כן, אתם מוזמנים לצפות בלומדה גם במכשיר ה-iPhone וה-iPad שלכם…)

בקישור זה תוכלו לקבל פרטים מפורטים יותר אודות ה-Storyline, כולל 30 יום התנסות חינם!!

 הצלחנו לעניין אתכם?

נשמח מאוד לשמוע מכם. אנא צרו קשר עמנו ב-Kineo בטלפון 09-7414460 או ב-info@kineo.co.il

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook

התגובות סגורות.